Teslimat Koşulları

Değerli Camasirburada.com Üyesi,

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün/ürünler için belirtilen iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin www.camasirburada.com ürün sevk adresine uzaklığına göre de, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tüm ürünlerin teslim süreleri kargoya verilme zamanına göre farklılık göstermektedir. Tüm ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından camasirburada.com güvencesi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih
tarafınıza bildirilecektir.

www.camasirburada.com online anlık satış yapan alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı anda aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Sipariş esnasında not kısmına özel olarak kargo firması belirtmediğiniz takdirde siparişinizin kargolanacağı kargo firması, teslimatın yapılacağı il ve ödeme tercihiniz baz alınarak camasirburada.com tarafından belirlenecektir. 
 
Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde sipariş bölümü tarafından hazırlanmaktadır. Kargo içeriği tekstil olarak tanımlanacaktır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.