Sıralama seçin

Lohusa Gecelik

Lohusa gecelikler, her hamilenin doğum çantasında bulunması gereken en önemli eşyalardan birisidir.  Hamileliğin son döneminde kullanacağınız  hamile  gecelikleri doğum sonrasında da uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Bu dönemde lohusa gecelik modeli seçerken asıl dikkat etmeniz gereken en önemli şey; sezaryen doğumlarda ve normal doğumlarda giyindiğiniz geceliklerin saten ve ipek kumaşların kullanılmamasıdır. Bu dönemlerde en uygun kumaş modeli penye, pamuk ve modal  karışımı kumaşlardır. Diğer önemli bir nokta ise, lohusa gecelikler de bebeğinizi kolay emzirebilmeniz için önden açılır düğmelerinin bulunmasıdır.  İster önden açılır bir kaç düğme veya boydan düğme, yanlardan açılır düğmeler ya da kruvaze yakalı modeller bu özel döneminizde bebeğinizi kolay emzirme olanağı sunmaktadır.

Lohusa Gecelik Modelleri

Bu sayfada inceleyeceğiniz lohusa gecelik modelleri ile hamilik ve lohusalık döneminde rüküş olmak geride kaldı.  Tercihini gecelikten yana kullanan yeni annelerimizin ve anne adaylarına özel tasarlanmış lohusa gecelik modellerimiz bu yılda çok şık ve kullanışlı. En önemli döneminizde belkide rahatlığa en çok ihtiyaç duyacağınız bu dönemde vücut yapınıza göre özel tasarlanmış, bebeğinizi rahat emzirebileceğiniz, sağlıklı ve pamuklu lohusa gecelik modelleri,  çeşitli alternatiflerle bayanların karşısına çıkmaktadır.
Lohusa gecelik modellerinin ve lohusa gecelik takımlarının kalitesi ve şıklığı kendinizi daha özel ve şık hissetmeniz açısından oldukça önemlidir. Zerafet ve şıklığı bir arada sunan camasirburada.com'un lohusa gecelik koleksiyonu ile ziyaretçilerinizi en güzel şekilde karşılayın. Lohusa gecelik ve sabahlık takımları denilince akla gelen öncü markaların şık ve rahat koleksiyonları; Bondy lohusa gecelik, Mecit marka gecelik sabahlık takımları, dantelli lohusa gecelik modelleri, önden düğmeli, yandan düğmeli ve kruvaze modeller ile emzirme kolaylığı sunan lohusa geceliklere kapıda ödeme kolaylığı, havale veya kredi kartına taksit gibi avantajlarla güvenli ve hızlı bir şekilde camasirburada.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel tasarlanmış modeller arasından kendinizi en iyi yansıtan gecelikleri, özellikle mevlitlerde ve özel misafirlerinizi karşılarken  giyilen göz alıcı lohusa gecelikleri tercih ederek , hem yeni anneliğinizin hem de kadın olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.