Sıralama seçin

Lohusa & Hamile İç Giyim

Hamilelik döneminde göğüsler, hamileliğin ilk aylarından başlayarak değişim gösterir. Bundan dolayı ilk aylardan itibaren ölçünüze uygun hamile ve lohusalar için özel üretilmiş lohusa iç giyim ürünlerini tercih etmek gerekir. Özellikle doğumdan sonra emzirme döneminde de sütyen ve iç çamaşırı seçimi son derece önemlidir. Doğum sonrası sütyen kullanmamak göğüslerin hızlı deforme olmasına neden olacağı gibi sarkmasını da tetikler. Fakat sütyen kullanmak kadar, sağlıklı ve doğru emzirme sütyenini seçmekte çok önemlidir. Özellikle sıkmayan, dar olmayan, göğüsleri taşıyabilen ve pamuklu kumaştan üretilmiş rahat ve konforlu sütyenler tercih edilmelidir. Emzirme sütyenleri ve emzirme atletleri, annenin bebeğini rahat emzirebilmesi için üstten ve alttan, kopçaları tek elle açabilecek şekilde tasarlanmıştır.  Emzirme sütyenlerini penye ve kapsız kullanmak istemeyen yeni anne adayları için kaplı olarakda tasarlanmış emzirme sütyenleri de burada beğeninize sunulmuştur. İster dolgulu ve kaplı olsun, ister dolgusuz ve toparlayıcı özellikte olsun her zevke ve modele uygun emzirme sütyenlerini bu kategoriden ulaşabilirisiniz. 
Hamile bayanlar için özel tasarlanmış hamile külotu, yüksek bel, pamuklu ve modal kumaştan üretilmiş olup, anne adaylarının en önemli dönemlerinde rahat etmeleri için özel tasarlanmış sıkmayan bel lastikleri ile vücudu sarar ve ileri düzey hareket özgürlüğü sağlar.
Hamile bayanlar ve lohusalar için bir diğer önemli bir o kadar da rahat giyim parçası olan hamile taytları da bu kategoride yer verdik.  Bel bölgesi hamile bayanların vücut şekline göre tasarlanmış, vücudu sıkmadan saran çeşit çeşit rahat, şık ve konforlu tayt modellerimizi dilediğiniz kıyafetleriniz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.
Bu kategoride ki bütün lohusa ve hamile iç giyim ve giyim  ürünlerini kapıda nakit veya kredi kartıyla tek çekim ödeme yaparak, havale veya kredi kartına taksit avantajıyla güvenli ve hız bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.