Sıralama seçin

TESETTÜR MAYO

Tesettür mayo; muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların öncelikli olarak tercih ettiği, boneli, el ve ayak harici vücudun tamamının kapalı olduğu mayo modelleridir. Halk arasında haşema olarak da bilinmektedir. Modern şık ve rahat olan tesettür mayolar kapalı giyinen bayanların tercihi oluyor. Şık ve zarif tasarımları nedeniyle muhafazakâr bayanlar arasında büyük beğeni topluyor. Plaj giyiminde de tesettür giyimin şıklığını yaşamak isteyen bayanlara özel tasarlanmış birbirinden farklı desen ve renklere sahip çabuk kuruma ve su tutmama özellikleri bulunan  bu kapalı plaj kıyafetlerine Camasirburada.com'un tesettür mayo  kategorisinden ulaşabilirsiniz.

TESETTÜR MAYO MODELLERİ

Çamaşır Burada' da bulunan tesettür mayolar kendi içersinde alt kategorilere ayrılmaktadır. Bunlar; Yarı kapalı mayo ve tam kapalı mayolardır. Bu mayoların her biri farklı bir kesime ve giyim tarzına hitap etmektedir. Kapalı giyinmek isteyen kesimin farklı beklentilerini karşılamaya yönelik, geniş ürün yelpazesi seçeneği sunmaktadır. Tüm tesettür mayo modelelleri ortak özelliği su tutmayan ve çabuk kuruyan kumaştan üretilmiş olup, ıslandıkları zaman vücuda yapışmamaları ve vücut hatlarını belli etmemeleridir.  Yarı kapalı mayo;  vücudun belli bir kısmı açık olup boneli ve bonesiz modelleri bulunmaktadır. Genellikle diz altına kadar taytlı olup kollar açıktır. Tesettür giyinen bayanların haricinde açık mayo giyinmek istemeyen kadınlarında tercihi arasında yerini almaktadır. Tam kapalı mayo; genellikle en az üç parçadan oluşmaktadır. Bone, mayo, pantolon veya tayttan oluşur. Vücutta sadece el ve ayak açık kalacak şekilde tasarlanmıştır. Vücut hatlarını belli etmez. Tam kapalı mayoların taytlı modellerinin haricinde bol eşofman şeklinde olan modelleri de mevcuttur.

Plajda, havuzda veya yüzerken rahat bir kullanım sağlayan tüm tesettür mayo modelleri, esneklik hissi veriyor. Spor ve modern tarzınızı yansıtan Çamaşır Burada'nın tesettür mayo kategorisindeki birbirinden şık modeller muhafazakar yaşam tarzınızdan ödün vermeden güzel bir tatil yapmanıza olanak sağlıyor. Camasirburada.com'dan alacağınız  tesettür mayo modelleri içinde yüzlerce renk, farklı model ve desen kısacası farklı seçenekleri ile her bütçeye uygun en iyi tesettür mayo markalarının üretmiş olduğu modelleri online satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bunlara kapıda ödeme kolaylığı, havale ve kredi kartına taksit avantajıyla hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.