Sıralama seçin

TERMAL İÇLİK

Termal içlik, nefes alabilen nem kontrol sistemi ve hızlı kuruma özellikleriyle yüksek performanslı termal koruma sağlar. Buhar geçirgenliği sayesinde terin vücut üzerinde yoğunlaşmadan kurumasını sağlar. Terleme sonucu oluşan ısı kaybı önlenmiş olur. Sahip olduğu lif yapısındaki boşluklar giysinin hem sıcak tutmasını hemde hafifliğini sağlar. Ürünlerimiz, en iyi ham maddelerden üretilmiş olup insan sağlığı ve çevrenin korunması konusunda uluslararası güvenliği ifade eden ''Eko-teks''belgesi olan boyahanelerde boyanmaktadır. Azo boyar madde termal ürünlerimizde bulunmamaktadır.
Soğuk havalarda kat kat giyiniyor, kapalı alanlarda terliyoruz. Daha sonra soğuk havaya çıktığımızda çarpılıyoruz. Bunun önüne geçmek için üretilmiş olan termal içlikler vücudun ısısını koruyarak, sıcak ve soğuk hava geçişleri arasında vücut ısısını muhafaza ediyor ve kış soğuklarına karşı en ideal korumayı sağlıyor.
Termal içlikleri günlük hayatınızda iç giyim olarak kullanabileceğiniz gibi, outdoor dediğimiz dış ortamda yapılan doğa sporlarına, kayak, yelken, bisiklet, avcılık gibi aktivitelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Termal içlik giyinerek yapılan aktiviteler sonucunda oluşan yoğun ter, termal kumaşın bir üst katmanına aktarılıyor ve çabuk kuruma sağlıyor. Nefes alan kumaş sayesinde dışarıdan hava almamış olan vücudunuz aniden soğumadığı için vücut ısınız dengelenmiş olursunuz.
Termal içlik kategorimizde bulunan bayan termal içlik modellerine, erkek termal içlik modellerine ve çocuk termal içlik modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Termal içlik modelleri termal çorap modelleri ve termal aksesuarların altında bulunan termal bere, termal eldiven, termal atkı, termal polar kulaklık gibi sizi soğuktan koruyacak aksesuarlarda bu kategoride bulunmaktadır.
Gerçek termal kumaşlardan üretilmiş, Blackspade, Doreanse, Namaldi, Kota, Bsm, Eros, Cacharel, Türen gibi ünlü markaların ürünlerini camasirburada.com ayrıcalığı ile kapıda ödeme kolaylığı, havale veya kredi kartı gibi ödeme seçenekleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.